top of page
inşaat siteleri

Tarihçe

Gapyol İnşaat, 2003 yılında [Kurucu İsim] tarafından kurularak sektörde güvenilirlik, kalite ve inovasyonun simgesi haline gelmiştir.

Gapyol İnşaat, 2003 yılında [Kurucu İsim] tarafından kurulmuştur. İlk günlerinden itibaren inşaat sektöründe kalite, güven ve yenilik prensipleriyle hareket ederek, kısa sürede sektörde tanınan bir marka haline gelmiştir.

Şirketimiz, kuruluşundan itibaren bir dizi başarılı projede imzasını atmış ve müşteri memnuniyetini esas alarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Güçlü bir ekibin önderliğinde, Gapyol İnşaat, yüksek standartlarda yapılan konutlar, ticari binalar ve altyapı projeleri ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Yıllar içinde gösterdiği istikrarlı büyüme ve başarı ile Gapyol İnşaat, sektördeki lider konumunu korumaya devam etmektedir. Her geçen gün artan bir portföy ile şirketimiz, güvenilirliğini ve kalitesini daha da pekiştirmektedir.

 

Gapyol İnşaat, sadece inşaat projelerine odaklanmakla kalmayıp, aynı zamanda çevresel ve toplumsal sorumlulukları da ön planda tutan bir iş anlayışını benimsemektedir. Sürdürülebilirlik, yenilik odaklı vizyonuyla Gapyol İnşaat, gelecekte de sektördeki liderliğini sürdürmeye kararlıdır.

Gapyol İnşaat, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı olarak çevre ve insan odaklı projeler geliştirme konusundaki taahhüdünü sürdürmektedir. Şirketimiz, teknoloji, inovasyon ve kaliteli insan kaynağının yetişmesini destekleyen çeşitli projelerle, sadece bugünü değil, gelecek nesilleri de düşünerek hareket etmektedir.

Bu anlayış, Gapyol İnşaat'ın orta ve uzun vadede Türkiye'nin kalkınma hedeflerine katkı sağlamayı amaçlayan stratejik bir planlamayı beraberinde getirmektedir.

Gapyol İnşaat'ın bu çabalarının ötesinde, şirketin sahibi olduğu [Kurucu İsim] , topluma ve ülkeye kalıcı değerler katma hedefiyle çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Özellikle kültür mirası alanında faaliyet gösterip tarihi eserlerin korunması ve yaşatılması için devlet kurumları ve sivil toplumun da desteğiyle toplumun beklentilerine odaklı birçok projeyi üstlenmektedir.

Bu çerçevede, Türkiye'nin zengin tarih, kültür ve çevre değerlerinin korunarak gelecek nesillere aktarılmasına katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

Gapyol İnşaat olarak, sadece inşa ettiğimiz yapılarla değil, aynı zamanda topluma ve çevreye katkı sağlamak adına yaptığımız projelerle de anılmaktan gurur duyuyoruz.

bottom of page